Our Staff

Staff Departments
 

Ron Brown  

Assistant Principal, Activities

907-742-1816

brown_ron@asdk12.org

 

 
No Image 75 x 100 D‌oug Herron

Teacher, Special Education

herron_doug@asdk12.org

 

 

BARBER, VAL 75 x 100    Valance Barber

   Teacher, Special Education

   barber_valance@asdk12.org

 
 
 KRUSE, KRISTIN 75 x 100 Kristin Kruse

Teacher, Special Education

kruse_kristin@asdk12.org

 

 

 75 x 100

Joy Kutz

Teacher, Special Education

kutz_joy@asdk12.org

 

  

 75 x 100 Vanessa Morris

Teacher, Special Education

morris_vanessa@asdk12.org

 

 

SINGLETON, SPENCER 75 x 100 Spencer Singleton

Teacher, Special Education - Dept Chair

907-742-1842

singleton_spencer@asdk12.org

 

SKANNES, TARA

‌Tara Skannes

Teacher, Special Education

skannes_tara@asdk12.org


Principal Name Here

Principal
lastname_firstname@asdk12.org
(907) 742-xxxx

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque suscipit efficitur nulla non gravida. Aenean commodo pretium odio eget iaculis. Integer a mi elit. Morbi ut ligula efficitur, tincidunt sapien aliquet, hendrerit quam. Praesent metus lorem, mollis vitae auctor at, finibus a libero. Etiam ac rutrum tellus. Aliquam ut enim eget leo convallis varius. Ut rhoncus magna quis lectus lobortis, sed varius risus vehicula.

×